T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı

İL MÜDÜRLÜĞÜMÜZCE ANAHTAR PERFORMANS GÖSTERGELERİ (KPI) TOPLANTISI YAPILDI

Yayın Tarihi : 24.9.2021

Bakanlığımız merkez, taşra teşkilatı ile bağlı ve ilgili kuruluşlarının, yıl içinde Bakanlık Makamınca takip edilecek Anahtar Performans Göstergeleri (KPI)  ile ilgili olarak İl Müdürlüğümüz Yakup Şanal Toplantı Salonunda 3 oturum şeklinde İl Müdürlüğümüze ait göstergelerin konu edildiği toplantılar yapılmıştır.

Toplantının ilk ve ikinci oturumunda; İl Müdür Yardımcımız Selda DALGIÇ'ın öncülüğünde Şube Müdürlerimizle, İl Müdürlüğümüz 2021 yılı performans gerçekleşmeleri ile 2022 yılı hedeflerinin belirlenmesi ile ilgili değerlendirmeler yapıldı.

Toplantının 3. Oturumunda; İl Müdürümüz Murat GENC'in öncülüğünde Şube Müdürlerimiz ve İlçe Müdürlerimizin katılımıyla toplantı düzenlendi. İl Müdürlüğümüz 2021 yılı performans hedefleri ve bunların gerçekleştirilmesi ayrıca gösterge hedeflerine ulaşmak doğrultusunda yapılacak faaliyetler ve alınacak önlemler ile ilgili bilgi alışverişi yapıldı. Toplantıda; Anahtar Performans Göstergeleri ile ilgili İl Müdürlüğümüzde kalitenin daha da arttırılması ve kurumsal yapımıza katkı sağlaması amacıyla bilgi alış verişinde bulunuldu.